Takelių rengimas

Takelių rengimas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Svarbiausias ir būtiniausias bet kurio šiuolaikinio priemiesčio elementas yra sodo takai ir platformos įvairiems tikslams. Norint pasiekti išsamų sodybos teritorijos vaizdą, į jos kūrimą reikia kreiptis ne mažiau atsakingai, nei, tarkime, ardyti sodą ar sutvarkyti veją. Iš tiesų, judėjimo lengvumas, priežiūros paprastumas, dangos remonto ir restauravimo išlaidos bei visos aikštelės išvaizda priklauso nuo to, kur bus takeliai ir kokia medžiaga jie bus išdėstyti.

Kelių aprėptį priemiesčio zonoje, atsižvelgiant į jų gamyboje naudojamą medžiagą, galima suskirstyti į minkštą, kietą ir kombinuotą. Pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, iš kurių pagrindiniai yra darbo režimas, reikalavimai išvaizdai ir stiliui, taip pat nuo projekto biudžeto.

Daugiau biudžeto pasirinkimo galimybių yra - takeliai, pagaminti iš minkštų dangų rūšių. Birių medžiagų takeliai – skalda, žvyras, smėlis, spalvotos skiedros, atraižos, medžio žievė ir kiti, kuriuos kloja mūsų darbuotojai, atrodys labai reprezentatyviai, puikiai derės prie kraštovaizdžio dizaino ir tarnaus gana ilgai. Mes rekomenduojame naudoti aukščiausios kokybės medžiagas, nes tai padidins patogumą vaikščiojant biria danga. Tam, kad medžiaga negalėtų išsibarstyti po teritoriją ir neišplisti esant stipriam vėjui, mes sumontuosime specialias ribas per visą dangos ilgį.

Jei jums labiau patinka nestandartiniai sprendimai, siūlome naudotis kombinuoto grindinio paslauga. Mūsų ekspertai sukurs įdomias kompozicijas jūsų kieme ar sode, naudodami įvairių rūšių medžiagą. Fantastiški raštai, geometrinės figūros ivairūs atspalviai – visi įmanomi natūralaus akmens, medžio, dirbtinių dangų, birių medžiagų užpildytų sričių deriniai leis sukurti originalius ornamentus jūsų kieme ar sode.

Dėl trinkelių įrengimo prašome skambinti +370 609 01515

Trinkelių klojimas su pilnu pagrindo paruošimu, prasideda nuo 30€ už kvadratinį metrą. Vejos borteliai ir įvažiavimo bortai skaičiuojami atskirai.