Alpių kalva ir alpinariumai

Alpių kalva ir alpinariumai Vilniuje ir Vilniaus rajone

Šiais laikais vis dažniau prižiūrėtose priemiesčių ir parkų vietose galite rasti Alpių kalvų ir alpinariumų. Ir tai nenuostabu: tam tikrų augalų, įrėmintų akmenimis ir kitais dekoratyviniais elementais, derinys atrodo labai įspūdingai ir stilingai.

Alpinariumai sukurti taip, kad jūsų kieme ar sode būtų natūralistinė tikro kalnų kraštovaizdžio imitacija. Šie dekoro elementai išsiskiria ne tik forma, bet ir kompozicija, kurios pagrindą sudaro akmenys, sudaryti iš specialiai parinktų augalų. Alpių kalneliai yra pasodinti tradicinėmis Alpių šlaituose rūšimis. Kurdami alpinariumus, specialistai dažniausiai naudoja visžalius nykštukinių rūšių augalus. Labiausiai mėgstami lėtai augantys ir nereikalingi augalai.

Ypač įdomiai atrodo alpinariumai, į kuriuos įpilama vandens: tai gali būti krioklys ar upelis, tekantis tarp akmenų. Mūsų patyrę meistrai sukurs nepamirštamą kompoziciją, kuri ne tik harmoningai derės prie jūsų sodo stiliaus, bet ir taps jos ypatinga zona, oaze, kuri pritraukia dėmesį ir žavi žvilgsniais.

Mūsų profesionalūs dizaineriai pasiūlys jums daug įdomių ir tinkamiausių sprendimų naudojimui jūsų kieme ar sode. Kartu su jumis mes išrinksime geriausią Alpių kalno ar alpinizmo elementų derinį ir išdėstymą bei sukursime tikrą gamtos šedevrą, kuris vertas gerų atsiliepimų iš jūsų sečių.