Vejos ritinys su klojimu

Vejos ritinys su klojimu Vilniuje ir Vilniaus rajone

Tvarkingai patraukli žalia veja aplink visą sklypo perimetrą yra kiekvieno sodybos savininko svajonė. Greičiausias būdas įgyvendinti šią svajonę yra naudoti vejos ritinį. Nepaisant akivaizdaus šio tipo vejos klojimo paprastumo, yra daugybė taisyklių ir metodų, kuriuos privalote naudoti dirbdami, kitaip rizikuojate išleisti gana didelę pinigų sumą ir negauti norimo rezultato, tuo tarpu neteisingai išdėstytą veją turėsite dar kartą perkelti, o tai susijusios su papildomomis išlaidomis.

Kas yra suvyniota veja?

Susukta veja – tai, tankus žemės sluoksnis su net storu žolių sluoksniu, kurio ilgis yra keli centimetrai. Specialios veislės žolė daiginama naudojant specialią technologiją, po to ji pašalinama kartu su velėna ir suvyniojama. Susukta veja klojama ant specialiai paruošto grunto.

Privalumai vejos ritinio

  • patraukli išvaizda iškart po montavimo;
  • greitas išgyvenimas: po mėnesio galite jį aktyviai naudoti pagal paskirtį;
  • didelis atsparumas piktžolėms;
  • atsparumas šalčiui;
  • nepriekaištinga išvaizda stebint stiliaus technologiją ir tinkama priežiūrą.

Suvyniotos vejos klojimo ypatybės

Pirmasis ir labai svarbus etapas yra gamintojo pasirinkimas ir pati veja. Medžiagos kokybė priklauso nuo sąžiningumo ir ar ji apskritai tinkama naudoti jūsų kieme ar sode. Mes dirbame tik su patikimais gamintojais, kurie įrodė savo sąžiningumą per daugelį metų dirbdami su mumis. Patyrę specialistai, išėję iš aikštelės ir nuodugniai ją apžiūrėję, nustatys geriausią variantą.

Paskutinis suvyniotos vejos klojimo etapas yra laistymas. Jis turėtų būti vienodas ir gausus. Per kelias dienas taip pat reikia sudrėkinti naują veją dideliu kiekiu vandens.

Tinklelio klojimas nuo kurmių

Yra legendų apie kurmių naudą jų vasarnamiui: jie sako, kad jie aktyviai purina dirvą, prisideda prie deguonies tiekimo šaknims, padeda geriau vykdytis aeracijai, valgo kenkėjus, šalina augalus iš jų nenaudodami chemikalų. Tačiau tuo pat metu šie maži požemio gyventojai daro didelę žalą sodmenims ir vejai, valgo šaknis ir gadina kiemo ar sodo išvaizdą savo nepatraukliomis minkėmis.

Norint, kad molinis tinklas veiktų kaip patikimas barjeras, nepridarytų jums sunkumų rūpinantis kiemu ar sodu, geriau patikėti šios apsauginės medžiagos klojimą patyrusiems specialistams. Atlikdami darbus svarbu laikytis keleto sąlygų:

  • montuojant ant anksčiau įrengtos vietos, reikia atsargiai nuimti viršutinį dirvožemį tam tikru gyliu;
  • klodami tinklelį prieš pradėdami teritorijos apželdinimo darbus, mūsų ekspertai iš anksto paruoš dirvožemį medžiagai padengti ir privalomai sutankinti jos viršutinį sluoksnį;
  • vietos, esančios greta jūsų teritorijos, vertos ypatingo dėmesio, kad kurmiai negalėtų patekti į viršutinį dirvožemio sluoksnį, esantį virš tinklelio;
  • medžiaga turi būti tvirtai pritvirtinta ir tinkamai sujungta, kad gudrus, judrus gyvūnas nesislapstytų tarp tinklelio lakštų.

Mes padėsime greitai ir veiksmingai apsaugoti jūsų kiemą ar sodą nuo kurmių, nepakenkdami nei iškrovimams, nei patiems gyvūnams.