Sklypų priežiūra

Sklypų priežiūra Vilniuje ir Vilniaus rajone

Bet kuriam kiemui ar sodui, neatsižvelgiant į jo dydį, vietą, jame esančius augalus ir dekoratyvinius kraštovaizdžio dizaino elementus, reikalinga nuolatinė kvalifikuota priežiūra. Tai kruopštus ir atsakingas darbas, susidedantis iš įvairių etapų, kurių kiekvieną reikia atlikti tam tikra tvarka ir griežtai laikantis grafiko. Priešingu atveju svetainė greitai praras patrauklumą, o tai panaikins visas pastangas ir išlaidas, susijusias su teritorijos gerinimu. Tuo pačiu metu sodo ir apylinkių atkūrimo paslaugos dažnai yra brangesnės nei pirminis asmeninio kraštovaizdžio kūrimas.

Kiekvienas medis ar krūmas, kiekviena gėlių ir vejos rūšis reikalauja savotiškos priežiūros. Kai kuriems augalams reikia dažnai genėti, užtenka du kartus per metus suformuoti kitų rūšių vainikėlius. Tuo pačiu metu visos sistemos, įdiegtos kuriant kraštovaizdžio dizainą, turi būti laiku aptarnaujamos.

Visų rūšių darbai atliekami etapais ir griežtai laikantis sodo kalendoriaus bei techninės įrangos priežiūros reikalavimų.

Mūsų ekspertai leis jums mėgautis savo svetainės grožiu ilgus metus be jokių jūsų pastangų. Rūpintis jūsų sodu yra mūsų užduotis, mūsų tikslas yra jūsų komfortas ir malonumas turėti puikų sklypą.