Kanalizacijos įtaisas

Kanalizacijos įtaisas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Prieš pradėdami tvarkyti ir apželdinti priemiesčio teritoriją, turite apgalvoti ir įdiegti aukštos kokybės kanalizacijos sistemą. Drenažas padės atsikratyti vandens užteršimo dirvožemyje ir išvengti potvynių aikštelėse ir pastatuose.

Drenažo sistemos sklype

Dėl stipraus lietaus ar tipstančio sniego vanduo neturi laiko išdžiūti ar giliai absorbuotis dirvožemyje, likdamas jo viršutiniuose sluoksniuose ir paviršiuje, todėl susidaro gilios balos. Dėl to augalų šaknų sistema ir veja pradeda pūti, o tai gali sukelti žaliuojančių plotų, kurie puošia jūsų kiemą ar sodą, mirtį. Norėdami išvengti tokio įvykių vystymosi, mes gaminame gilaus drenažo sistemą.

Drenažas aplink namą

Drenažo sistemos įrengimas aplink namą neleidžia užtvindyti ir sunaikinti namo pamatų ir kitų pastatų – ši problema ypač aktuali tose vietose, kuriose yra daug požeminio vandens. Dėl aukšto slėgio gali kilti rūsio užtvindymas ir pamatų erozija. Pagrindo hidroizoliacija ir drenažo sistemos sukūrimas aplink namą padės išvengti tokio neigiamo poveikio. Mūsų specialistai atliks kanalizacijos įrenginio darbą, klodami specialius kanalizacijos vamzdžius pamato lygyje. Prieš pradėdami darbą, profesionalūs matininkai privalo atlikti inžinerinius tyrimus, kurių metu bus sukurtas sistemos dizainas.

Audros kanalizacija

Šiuolaikinių namų projektuose numatomos stogo kanalizacijos sistemos. Stiprių kritulių metu didelis vandens kiekis iš stogo gausiai tekėdamas vamzdžiais išstumia žemę ir ardo gruntą bei pamatų pagrindą po jais. Norėdami išvengti nepageidaujamų padarinių, rekomenduojame susisiekti su mūsų įmone, kad sukurtumėte lietaus kanalizacijos sistemą. Kai kuriais atvejais prasminga sujungti audros kanalizaciją su kiemo ar sodo kanalizacijos sistema.