Trinkelių įrengimas

Takelių rengimas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Trinkelių danga – vienas populiariausių lauko grindinio įrengimo tipų. Grindinio trinkelių įvairovė pagal formą, spalvų gamą ir klojimo raštus suteikia galimybę sukurti norimą dizainą, kuris suteiks išskirtinumo landšaftui. Trinkelės naudojamos įvairios paskirties grindinio įrengimui: takų, aikštelių, laiptų, terasų, gatvių, pramoninių pastatų ir t.t.

Kodėl verta rinktis trinkelių dangą?
Trinkelės – tai ilgaamžė, tvirta ir graži danga.
Formų, spalvų įvairovė leidžia sukurti išskirtinį individualų dizainą.
Galima iškloti nestandartines vietas.
Norint pakeisti dangą lengva išardyti.

Atsižvelgdami į Jūsų norus ir lūkesčius patarsime ir padėsime apsispręsti kokias trinkeles rinktis, kokį raštą, spalvas ir kompoziciją pasirinkti. Svarbu įsivertinti grindinio apkrovas ir teisingai pasirinkti trinkelių storį: pėsčiųjų zonai ir lengvajam transportui 6cm, intensyviai važiuojamai daliai 8cm, didelių apkrovų 12cm.

Įvertinę darbų apimtis, gruntą, medžiagas sudarysime grindinio klojimo sąmatą ir atsakysime į kitus Jums rūpimus klausimus.

Darbus atliekame visus pilnai su savo technika: jeigu reikia nukasame gruntą ir perteklių išvežame, atsivežame visas reikalingas medžiagas, suformuojame pasluoksnius ir t.t.

Mūsų kvalifikuoti meistrai darbus atliks kokybiškai ir profesionaliai.

Įvairūs kokybiški sprendimai tiek mažuose, tiek dideliuose plotuose.

Dėl trinkelių įrengimo prašome skambinti +370 609 01515

Trinkelių klojimas su pilnu pagrindo paruošimu, prasideda nuo 45€ už kvadratinį metrą. Vejos borteliai ir įvažiavimo bortai skaičiuojami atskirai.