Sausas upelis

Sausas upelis Vilniuje ir Vilniaus rajone

Sausas upelis – tai, vienas įspūdingiausių ir originaliausių kraštovaizdžio dizaino elementų, kuris gali papuošti bet kurį kaimą ar sodą, nepaisant jo formos, dydžio ir stiliaus. Turėdami tai, galite vizualiai padidinti asmeninę erdvę ir paslėpti pastebimus kraštovaizdžio trūkumus. Tuo pačiu metu patraukli tekančio vandens imitacija nebus erzinančių vabzdžių kaupimosi vieta ir pavojingas daiktas mažiems šeimos nariams.

Rytų gyventojai tapo sausų upelių išradėjais. Japonų žemės savininkai juos vertina ne tik kaip įdomų papuošimą: sausa srovė yra neatsiejama specialiai meditacijai skirtos teritorijos dalis, savotiškas ramybės ir tylos kampelis. Pasirinkdami vietą jo išdėstymui ir projektavimo metodus, azijiečiai griežtai laikosi daugybės taisyklių ir įstatymų.

Ypatingas dėmesys nusipelno kiemams ir sodams, esantiems šalia sauso upelio projektavimo, įskaitant augalų pasirinkimą. Patyrę mūsų įmonės biologai, atsižvelgdami į tam tikrų rūšių savybes, pasiūlys jums tinkamiausius augalus teritorijos sutvarkymui, padės sukurti harmoningą, gatavą kompoziciją, kuri taps ypatinga vieta jūsų sodyboje.

Visus darbus susijusius su kiemo ar sodo paruošimu, įdubimo kasimu ir sutvarkymu, upelio užpildymu ir augalų sodinimu, atliks kvalifikuoti specialistai, todėl per trumpiausią įmanomą laiką jūsų svetainėje bus sukurtas unikalus jaukus ramybės ir grožio kampelis, kuris tikrai pradžiugins jus, jūsų artimuosius ir svečius.