Vejos pjovimas

Vejos pjovimas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Yra nuomonė, kad svarbiausias dalykas sutvarkant sklypą vejos pagalba - vejos kūrimo etapas. Be abejo, didelę reikšmę turi aikštelės paruošimas, rūšių parinkimas, sėklų sudėties parinkimas, drėkinimo sistemos pritaikymas ir velėnos ar sėjos pasėlių įrengimas, klaidos atliekant bet kurį iš šių veiksmų neišvengiamai sukels apgailėtiną rezultatą. Tuo pačiu metu bet kokiai vejai reikalingas dėmesingas požiūris ir reguliari priežiūra, kurios pagrindinis etapas yra jos pjovimas.

Kaip pjauti veją?

Jei žolės aukštis pasiekė daugiau nei 10 – 12 centimetrų, greičiausia nebus įmanoma grįžti į pradinę formą, paprastai tam, kad visiškai atkurtumėte veją, turite griebtis jos rekonstravimo, o tam prireiks daug pinigų ir laiko. Vidutinis vejos pjovimo dažnis aktyvaus augimo laikotarpiu yra 1 – 2 kartus per savaitę, atsižvelgiant į oro sąlygas ir naudojamų pasėlių tipą.

Patikėję vejos pjovimo darbus savo kieme ar sode mūsų specialistams, galėsite ilgai grožėtis minkštu kilimu priešais jūsų namą ir be jokių papildomų pastangų bei nereikalingų išlaidų, nepriklausomai nuo oro sąlygų ir vejos apkrovos.