Mechanizuotas vejos įrengimas

Mechanizuotas vejos irengimas Dideliuose Plotuose

Mechanizuotas vejos įrengimas yra puikus ir naujoviškas sprendimas visiems kas nori sutvarkyti didelius plotus greitai, kokybiškai, taupant laiką ir pinigus nes kainos prasideda vos nuo 2.00 €/m2 + PVM. Dideliuose plotuose įrengimas vyksta daug greičiau, nes beveik viską atliekame su specialia technika, kuri pagreitina darbą t.y. sklypo kultivavimas, lyginimas, šiukšlių ir akmenukų rinkimas, bei vejos pasėjimas.

Aplinkos tvarkymas

Reljefo formavimo darbai - sklypo reljefą suformuojame atsižvelgiant į kaimyninius sklypus. Deriname planuojamus arba esamus privažiavimo kelius ir trinkelių takus, bei vandens nuvedimo kryptis.

Prieš sėjimą paruošiame sklypą - tai, senos žolės rekultivacija, augalinio sluoksnio paskleidimas ir lyginimas, žemės viršutinio sluoksnio purenimas ir akmenų (šiukšlių) surinkimas.

Naudojame specialią Bobcat įranga kitaip žemės frezą - purentuvą (angl. Bobcat Soil Conditionier). Jo pagalba supurenamas viršutinis dirvos sluoksnis iki 7 cm, o žemiau esantis gruntas sutankinamas. Yra žymiai geriau nei dirbant su tradicinėmis frazėmis, nes taip yra apsaugoma nuo grunto netolygaus prasėdimo. Tai pat sunaikinama sena velėna, užlyginami nedideli grunto nelygumai, pašalinami didesni akmenys bei kitos šiukšlės.

Darbų užbaigimui naudojame žemės grėblį (angl. Bobcat Landscape rake) puikus įrankis, kurio pagalba turime sulygintą ir išpurentą 3-5 cm storio dirvos paviršių. Tam, kad paviršius būtų gražus, padeda surinkti likusius smulkius akmenis, augalines liekanas, bei kitas šiukšles.

Dėl mechanizuoto vejos įrengimo prašome skambinti +370 609 01515

Mechanizuotos vejos įrengimo kaina prasideda nuo 2.00€ už kvadratinį metrą.