Sėjimo veja

Sėjimo veja Vilniuje ir Vilniaus rajone

Privalomas bet kokio kraštovaizdžio dizaino elementas yra gerai prižiūrima veja. Vis daugiau žemės savininkų įsitikinę, kad savo priemiesčio zonoje reikia sukurti tvarkingą veją, kuri ne tik džiugins akį, bet ir padės atsipalaiduoti bei pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, nes žadinantis ir sveikas pasivaikščiojimas basomis per rytinę rasą ant minkšto, elastingo natūralaus kilimo.

Tikrai aukštos kokybės veja atrodo labai natūraliai, tačiau norint ją sukurti reikia įdėti daug pastangų, taip pat turėti specialių žinių ir įgūdžių. Žolė ant netinkamai paruošto dirvožemio ir netolygiai pasėtos vejos augs kekėmis, atidengdama žemės dangą, vietomis išdžiūvusi, išleisdama piktžoles; tokia veja atrodys priekaištingai ir greitai taps nenaudojama.

Ypač atkreiptinas dėmesys į būsimos vejos pasėlių pasirinkimą. Pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių: oro sąlygų, reljefo ypatybių, apšvietimo laipsnio, drėkinimo pobūdžio ir kitų vietos parametrų, į kuriuos reikia atsižvelgti nustatant sėklų sudėtį. Mūsų ekspertai paruoš jūsų kiemui ar sodui individualų mišinį, atsižvelgdami į visas vejai skirtos teritorijos ypatybes ir jūsų norus dėl spalvų schemos, kietumo lygio, susikertančių spalvų, žolės laistymo ir pjovimo dažnio.

Kokybiškai ir atsakingai atliksime visus vejos ardymo jūsų rajone veiksmus, taip pat aptarnausime jį pagal poreikį. Ypatingas mūsų specialistų išsilavinimas, žinios ir profesinė patirtis padės sukurti nepriekaištingą veją, kuria galėsite džiaugtis daugelį metų.