Augalų sodinimas

Augalų sodinimas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Bet kurio kiemo ar sodo kraštovaizdį sudaro įvairių rūšių augalai: medžiai, krūmai, gėlės, veja. Jų kompeteningas derinys ir vieta ne tik sukuria unikalią priemiesčio zonos harmoniją ir stilių, bet ir prisideda prie jo patrauklios išvaizdos išsaugojimo ilgą laiką. Todėl šiam sudėtingam ir kruopščiam darbui svarbu pritraukti tik tikrus specialistus, turinčius didelę specialiųjų žinių ir patirtį.

Medžių sodinimas

Yra lapuočių ir spygliuočių medžių, iš kurių kiekvienas sukuria ypatingą sodo nuotaiką ir išvaizdą. Šios veislės skiriasi ne tik išvaizda, bet ir sodinimo bei priežiūros ypatybėmis.

Ypač atkreiptinas dėmesys į žydinčius medžius ir vaismedžius. Mūsų dizaineriai kuria kompozicijas iš skirtingų veislių, kad žydinčių medžių nokinantys vaisiai būtų įdomūs.

Krūmų sodinimas

Krūmams būdingas greitas augimas ir poreikis dažnai formuoti genėjimą. Planuodami sodinimo planą turite atsižvelgti į:

  • krūmo dydį ir formą;
  • augimo greitį;
  • dekoratyvumo laikotarpius;
  • reikalavimus auginimo sąlygoms.

Gėlių sodinimas

Žydintys žoliniai augalai gali būti daugiamečiai arba vienmečiai. Derinant juos, būtina aiškiai suprasti, kada ir kaip žydės šios ar kitos rūšys, sukuriant specialias žydėjimo kompozicijas. Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai parinks augalų spalvų gamą ir pasodins juos taip, kad gėlių sodo komponentai papildytų vienas kitą, pabrėždami kiekvienos rūšies augalų savybes, sukurdami nuostabias gatavų puokščių rūšis jūsų rajone.